Preskočiť na obsah Banner hlavnej stránky webu www.upv.sk
Titulná strana » O úrade » Aktuality

Z dôvodu novej webovej stránky a elektronického podávania OHIM pripravuje: Ochranná známka vhodná na podnikanie a ochrana dizajnov v Európskej únii

Úrad pre harmonizáciu vnútorného trhu čoskoro spustí novú webovú stránku s rozšírenými funkciami a zameraním na používateľov. Je to najväčšia zmena v online prezentácii úradu Európskej únie pre ochranné známky a dizajny za ostatné roky.

Nová webová stránka bude dostupná v 23 jazykoch a bude prispôsobená aj na prezeranie smartfónmi a tabletmi. Táto stránka sa orientuje najmä na podnikanie poskytovaním jasných a praktických informácií o zápise a jeho výhodách.

Nový systém elektronického podávania OHIM-u zavedie úplne novú navigáciu a funkcie pri podávaní vrátane Taxonómie (príručka triedenia ochranných známok), nové možnosti pre používateľov vyžadujúcich rozšírené funkcie a poskytne novým používateľom aj návod na elektronické podávanie.

Akadémia OHIM-u organizuje 27. novembra o 14.00 SEČ naživo webinár (webový seminár) poskytujúci podrobnejšie informácie o výhodách nového elektronického podávania. Webinár bude dostupný všetkým záujemcom na adrese:

http://directo.avanzo.com/oami_20131127/

Dátum článku: 19.11.2013

Vytlačiť obsah aktuálnej stránky