Preskočiť na obsah Banner hlavnej stránky webu www.upv.sk
Titulná strana » O úrade » Aktuality

Slovenské SUPERBRANDS za rok 2014

Dňa 9. októbra 2014 sa v bratislavskom hoteli Radisson Blu Carlton konal galavečer, ktorým vyvrcholil aktuálny ročník Slovak SUPERBRANDS. 

Ide o výnimočné ocenenie, ktoré na základe preferencie zákazníkov a nezávislého hodnotenia udeľuje odborná porota. Pečať kvality SUPERBRANDS si prevzalo 37 značiek v 2 kategóriach: B2B (Business to Business) a B2C (Business to Consumer). 

Na podujatí vystúpil s hlavným príhovorom Ľuboš Knoth, predseda Úradu priemyselného vlastníctva SR, ktorý zdôraznil najmä komunikačnú a investičnú funkciu značky v nadväznosti na kultúrne, sociálne a národné prostredie. Uviedol, že značka v očiach zákazníkov stelesňuje kvalitu daného produktu alebo služby a zaslúži si primeranú ochranu. Skutočným potvrdením kvality je dlhodobá priazeň zákazníka, ktorý si značku obľúbi a dôveruje jej. Ľuboš Knoth v závere príhovoru vyjadril úctu a obdiv všetkým oceneným značkám a ich majiteľom a poprial im ďalšie úspešné pôsobenie na slovenskom trhu. V roku 2015 bude Ľuboš Knoth členom odbornej poroty Slovak SUPERBRANDS.

Viac info: http://www.slovaksuperbrands.com

Fotogaléria k článku:

Fotogaléria k článku

Dátum článku: 16.10.2014

Vytlačiť obsah aktuálnej stránky