Preskočiť na obsah Banner hlavnej stránky webu www.upv.sk
Titulná strana » O úrade » Aktuality

Deň používateľov online služieb EPÚ tento rok v Bratislave

Deň používateľov online služieb EPÚ bude tento rok v Bratislave.

Tohtoročný Deň používateľov online služieb organizuje Európsky patentový úrad (EPÚ) v spolupráci s Úradom priemyselného vlastníctva SR 9. – 10. októbra v bratislavskom hoteli Hilton Double Tree. Podujatie je určené predovšetkým patentovým zástupcom a ich asistentom, IT pracovníkom zodpovedných za technickú implementáciu online podávania patentových prihlášok.

Súčasťou podujatia budú workshopy a semináre týkajúce sa procesu udeľovania patentov. Prvýkrát je do programu zaradený workshop o sporových a odvolacích konaniach pred EPÚ s praktickými ukážkami v Online Filing. Ďalšou novinkou je ukážka ako podať PCT prihlášku pomocou nového systému EPO case management (CMS).

Program okrem workshopov k online podávaniu a online úhrade poplatkov za všetky úkony súvisiace s procesom udeľovania patentov zahŕňa aj modul informujúci o najnovších a zdokonalených elektronických nástrojoch Mailbox a My Files, ktoré umožňujú prijímať oznámenia z EPÚ elektronicky a zobraziť zverejnené i nezverejnené súbory v bezpečnom online prostredí. Prezentované budú tiež nové informácie týkajúce sa PCT prihlášok a príklady osvedčených postupov v súvislosti s formálnymi požiadavkami na patentovú prihlášku.

Nenechajte si ujsť príležitosť vyskúšať produkty Online Filing EPÚ a oboznámiť sa s ich najnovším vývojom. Budete mať možnosť konzultovať s odborníkmi z EPÚ technické a procedurálne otázky a vymeniť si informácie aj s ostatnými používateľmi systému.

Zaregistrujte sa na podujatie čo najskôr, pretože počet účastníkov je obmedzený.

Uzávierka prihlášok je 24. septembra 2013.

Program podujatia

a miesto jeho konania.

 

Dátum článku: 19.7.2013

Vytlačiť obsah aktuálnej stránky